Myjnia LUX

Strona główna
Oferta
Galeria
Kontakt

Teflonowe powłoki ochronne lakieru

Pragniemy przedstawić Państwu w pełni profesjonalny system ochrony lakieru PAINT-PROTECTOR, który jest stosowany i polecany przez wiodących producentów aut na całym świecie.
Wysoką jakość naszego produktu potwierdza również swoim certyfikatem DEKRA, której przedstawiciele testowali go przez wiele miesięcy w najcięższych warunkach.

Kupująć swoje wymarzone auto, pragniesz by zawsze wyglądało jak w dniu zakupu, jednak w momencie opuszczania salonu Twój samochód staje w obliczu surowych warunków atmosferycznych, które nieustannie będą degradować powierzchnię jego lakieru. By Twój nabytek wyglądał jak pierwszego dnia trzeba należycie o niego zadbać.

Przed czym chroni PAINT-PROTECTOR?

Po odparowaniu rozpuszczalników na powierzchni lakieru samochodowego zostają pory, w które z łątwością wnikają osady i zanieczyszczenia drogowe.
Wszystkie lakierowane elementy absorbują wtedy siarkę oraz kwasy azotowe z atmosfery, które odkładają się w postaci tlenków.
PAINT-PROTECTOR rozwiązuje ten problem tworząc trwałą barierę dla wspomnianych tlenków, czyli zanieczyszczeń takich jak:

  • kwaśne deszcze,
  • organiczne szczątki insektów,
  • bitumen,
  • roztwory soli drogowej,
  • żywice i soki roślinne,
  • płyny owadobójcze.

PAINT-PROTECTOR ochroni Twój lakier przed utratą nasycenia barwy spowodowanej szkodliwym działaniem promieni UV oraz powstawaniem wżerów azotanowaych na skutek kontaktu z ptasimi odchodami.

Warto stosować ochronę, którą daje PAINT-PROTECTOR, ponieważ ciągle rosnące wymogi ekologiczne mają duży wpływ na zmniejszoną wytrzymałość powłok lakierniczych. Trwałość wosków zabezpieczających organicza się do zaledwie kilku myć, natomiast w przypadku PAINT-PROTECTORA udzielona zostaje gwarancja na 20000km lub 1 rok.


<< Oferta

Losowe zdjęcia

Copyright © 2008 Myjnia LUX, ul. Kameliowa 2, 81-589 Gdynia Dąbrowa, tel.: (058) 629-73-48, biuro@myjnialux.pl. Coded by Eller Spółka z o.o.