Myjnia LUX

Strona główna
Oferta
Galeria
Kontakt

Powłoki ochronne szyb samochodowych

Proponujemy Państwu absolutny hit w temacie bezpieczeństwa jazdy - hydrofobizacja szyb samochodowych. Zabieg ten poprzedzony jest głębokim oczyszczeniem szyby podobnym do czyszczenia lakieru. Naniesiona na szybę powłoka nanocząsteczek kwarcu i srebra wypełnia mikropory na powierzchni szkła powodując, że szyba staje się niezwykle gładka.

Dzięki zwiększonej gładkości krople deszczu z trudem utrzymują się na powierzchni i podczas jazdy zdmuchiwane są z szyby. Podczas jazdy samochodem już przy prędkości 70 km/h używanie wycieraczek nie jest konieczne.

Efekt ten docenimy szczególnie podczas jazdy nocą. Dodatkowo, po pokryciu powłoką hydrofobizową szyba mniej się brudzi. Z łatwością usuwa się z niej wszelkie zanieczyszczenia typu owady, żywice, ptasie niespodzianki, jak również zimą sól i inne. Z niezwykłą łatwością radzą sobie z nimi wycieraczki. Płyn do spryskiwacza oraz gumy wycieraczek zużywają się znacznie wolniej.

Czysta szyba pokryta ochronną powłoką NANO sprawia, że jazda samochodem podczas opadów deszczu, śniegu, w nocy staje się bezpieczniejsza i komfortowa.


<< Oferta

Losowe zdjęcia

Copyright © 2008 Myjnia LUX, ul. Kameliowa 2, 81-589 Gdynia Dąbrowa, tel.: (058) 629-73-48, biuro@myjnialux.pl. Coded by Eller Spółka z o.o.